Anasayfa » Mynet Sohbet » Mynet Sohbet’in yeni versiyonu

Mynet Sohbet’in yeni versiyonu

16 Ocak 2014  |  Yazar: aDMiN  |  Yorum Yok  |  649 views kez okundu
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas FriendFeed'de Paylaş Mynet Sohbet’in yeni versiyonu

Perşembe en mynet Sohbet Odaları, yaşam tarzı danışmanı üzerinde Rochelle Trotter ve komedyen Patti Vasquez yağ ve Frankel üzerinde bombeli!

Yeni bir çalışma, sadece “biraz obez” insanlar artık “normal” bir kilo aralığında daha yaşamak eğilimi gösterir serbest bırakıldı.

Patti biraz yağ sizi mutlu edecekse, o zaman sorun ne düşünüyor? Çalışma “Sağlıklı ve Mutlu.” Denilen olmalıdır Rochelle bu sadece bir şaka olduğunu ve belki bir fast-food devi bu saçma bilgileri arkasında olduğunu belirtti düşünüyor.

Sonraki sabah sıcak konu Bethenny Frankel boşanma oldu. O bir evlilik öncesi anlaşma vardı ifşa ederken boşandıktan açıkladı Frankel, şimdi muhtemelen Katie Holmes boşandıktan kullanılan aynı avukat tutmaya çalışıyor. Neden, onun öncesi-nup için hava geçirmez ise, o bu santralı ihtiyacı var?

Rochelle yakında-to-be bildirildi bazı durumlarda onu işletme müdürü olarak görev yapan eski, belki de onun, o Jim Beam marka satılan gerçekten milyoner haritada onu koymak Skinnygirl Margarita şirket kurmak yardımcı olabileceğini düşünüyor. O bu iş inşa edildiğinde yerine koymak bir post-UBP vardı sürece onun imparatorluk ve diğer yönleri, kapmak için olabilir. Patti onun iş imparatorluğu gelişmekte olan ilgisi olsaydı o zaman o topladı varlıkların bazı haklara sahip olmaları gerektiğini belirterek, kabul eder. Umarım o Frankel için üzerinde çalıştığı bir şey içine inşa etmek kadar akıllı oldu.

Facebok'ta Paylaş

Benzer Yazılar

Etiketler:
avatar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>