Anasayfa » Mynet Sohbet » Evlilikte Sohbet Kavramı

Evlilikte Sohbet Kavramı

24 Ocak 2014  |  Yazar: aDMiN  |  Yorum Yok  |  736 views kez okundu
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas FriendFeed'de Paylaş Evlilikte Sohbet Kavramı

Bazen, kocam X-rated malzeme ile küçük bir DIY şımartmak istediği, eğer, o en hoş geldiniz, ve ben önceden bunu tartışmak için mutlu olurdu. Sonuçta, biri her zaman görev olamaz. (Ve tersi: o Sohbet zevk sadece erkeklerin değil Grey Elli Shades yetmiş milyon sattı kopya bir ipucudur.).
Peki neden bütün yaygara? Baş ağrısı bir üfürüm taktiksel bir termal sabahlık sarılı gereken süre – - sanki değil friskier ortağı iki tarafta suç ve suçluluk neden sağ sonra filtrenin durdurulmasını talep vardır.
Utanç verici olabilir – bu arada bir cinsel dürtü sahip teyit – aile dostu filtre reddi, bunu sadece bir tek ilk tartışma gerektirir, ve neden diğer yarısı ile kısa bir sohbet olmalı, karar vermelidir? Annenin, eşiniz değil soruyorsun. Bozum kocaları ya da eşleri için sempati var, ama kesinlikle burada sorun iletişim ve anlayış eksikliğidir.
Hepimiz ne olursa olsun biz evlilik yıl sonra nasıl ruhsal uyum içinde, mükemmel eşzamanlılık kadar bunun için olamaz. Tercihen, arkadaşlar veya iş arkadaşları içermeyen, ödenekleri yapmak için sadece makul. Gerçek bir utanç tahammül edemez böylece kırılgan bir ilişki içinde sıkışmış olan bir – bu nasıl koyabilirsiniz? – Considerately ilkel dürtü kontrol.
İlgili Makaleler
Intihar düşünceleri bağlantılı Casual seks 20 Kasım 2013
Suçlular WiFi noktaları sömürmek nasıl 24 Kasım 2013
Mahçup erkeklerin, eşlerine online Sohbet izlemek için planlarını görüşmek zorunda kalacak, Cameron diyor 18 Kasım 2013
Online Sohbet izlemek istiyorum karını nasıl anlarsınız 19 Kasım 2013
Google blok Uzmanlar, çocuk Sohbetsu durmayacak 18 Kasım 2013
Iki saat ‘Limit Gençler’ internet erişimi ‘ 28 Ekim 2013
Nasıl iyi bir hayat tanımlamak istiyorsunuz? Holland & Barrett
Kişisel özgürlüğü hakkında gerçekten bir saldırı ya da bir aile dostu filtre çıkmak zorunda mı? Yoksa sadece size eş izin, yine sizin için uygun olan bir kişisel özgürlük ile ilgili bir iki saniyelik bir seçim yapmak gerekir mi? Yeterince tespit eğer ben, o Sohbet erişimini, çocuk ya da gençler durmayacak biliyoruz. Ama bir filtresi olan temel bir yardımcıdır – sadece ebeveynler olarak bizim sorumluluğunu kaldırmaz anlamak duygusu var.
Biz hala saygı, nezaket, eşitlik ve cinsellik konusunda çocuklarımızı eğitmek için özgürsünüz, o yüzden Sohbet görmek ne zaman ve onlar ne bir ilişki normal ve ne değildir bağlamında anlamak eğer. Benim evimde, bilgisayar mutfak masasında oturur ve çocuklar sadece bir yetişkin mevcut olduğunda kullanmak için izin verilir. Hayır cihazları yatak izin verilir.
Trouble, (örneğin bana) pek çok anne olan internet hakkında clueless – zararlı, mevcut, ne mümkün – yani ben yapabilirim en azından bunları denetlemek olduğunu. Asıl sorun anne-babalar çocuklarının incelemekte ne en ufak bir fikrim yok olduğunda bu, bir pislik filtre yüklemek ya da almamak değil.
Bu, kendi cehalet tavsiye vererek sizi diskalifiye varsayalım, ve kendi cihazları için çocuklar bırakmak kolay. Ama hayır: konuşmaya devam. Ben bir arkadaşım onu ​​Sohbet göstermeye çalıştı ama, hafife alarak oğlum, “site aşağı olduğunu” söylediği ortaya kim, benim 11 yaşındaki ile konuyu broached. Ben onun arkadaşını görmek için oğlum yasaklamak değil, ama korkunç bir kaçınılmazlık gibi hissettim ne, çaresizlik ve öfke ile kıllı.
20 milyon evlerde aile dostu filtrelerin montaj bile bir nebze daha genç çocuklar daha sonra birbirlerini rahatsız edici görüntüleri göstermek için yaparsa, bir kenara siyaset, zarar nedir?
Biz aktif olarak bu sorunu gidermek için var – ve bu filtre bunun küçük bir parçasıdır. Bu bize yedi saat, hayır için onun odasında bir tablete bizim dokuz yaşındaki terk seçeneği vermez, ama bizim zihinlerinin ön çevrimiçi güvenliği konusunu koymak yok.
Biz sadece bizim çocukların korunması için bir yardım olarak görüyorum, ziyade bizim için iş yapacak varsaymak için yeterince mantıklı olmalıdır. Ebeveyn için bir fiil hala.
Phil Robinson
Bu durum asla bir konuşma olduğunu. Bunu nasıl oluşturuyorlar? Şarap ve çiçekler küçük bir grup ile bir şişe? “Sevgilim, ben bu büyük düşünce verdik ve ben bizim ev ‘biraz müstehcen’ olarak Hükümetin pislik kayıt listesinde olmak istiyorum – bu Tamam mı?”
Çoğu Sohbet, Cameron’un Victorian darbe sayesinde yetişkin ve sonlarını hiçbir yasa rıza tarafından tüketimi için rızası olan yetişkinler tarafından yapılmış olsa da, hepimiz biraz dejenere hissettirdiği için gidiyoruz. Sorun bu ülkenin erkek yağmurluk giyen Spartacus destekçileri bir tabur gibi, bu mücadele için olası değildir, ama birkaç temel nokta yapılması gerektiğidir.
Orada çocukları Sohbet izlemek istediği ülkede bir ebeveyn değil, ama hepimiz onu tartışmak ve tehlikeler hakkında onları eğitmek zorundayız. Ben genç merakını bastırma hell-bent oldu ve evde güçlü bir net filtre yüklü olsa bile, benim çocuk arkadaşlarım onları takabilirsiniz 10 Soho seks dükkanları, daha rastık ile dolu bir tırnak büyüklüğünde hafıza kartı, el olabilir onların telefonları.
Aile dizüstü Sohbet izin vermezse Sonuçta, insanların çoğu, yaşları ne olursa olsun, cep telefonları ve tabletler aracılığıyla erişim Sohbet, bu yüzden küçük bir sonuç var. En akılsız kocalar ama Tüm sorunsuz eşi rahatsız etmeden onların hain alışkanlıkları ile devam edebilirsiniz. Ama bu sadece bir erkek sorunu değildir. Bir çalışma geçen yıl yetişkin eğlence siteleri için ziyaretçilerin üçte kadındı bulundu. Cameron hepimiz için hayatı gereksiz yere zor yapıyor.
Ben pislik izlemek için devredilemez hakkının hakkında benim Karına meleyen zevk yok kadar, ben o Sohbet başarısız ilişkiler kirli yaşlı erkekler veya insanların sığınağı değil vurgulamak istiyorum. Bu işlevsel, düzenli ilişkiler içinde insanlar tarafından kullanılır. Ortak Sohbet kullanıma diğer araştırmaları sevişme hızlandırır bulmuştur. (Kim bu gün zamanı var?) Psikologlar bile birlikte Sohbet izlerken çiftler birbirlerini anlamalarına yardımcı olabilir söylüyorlar.
Ben Bilgi istek sonunda Camerons için tercih ayarı ifşa şık Özgürlüğü için sabırsızlanıyoruz yok. Yok daha az, yasalara uyan insanlar, çünkü bir suç azınlığın, kendi özgürlüklerini tembel aşınmış, ceza ediliyor. Ve ne olduğu belli değil bu düğmeye kötüye bağımlıları durur “Sohbet için de tercih” nasıl. Bu bizim çocuklara karşı bu tehdide böyle bir hitabet tepki olmasaydı korkunç olurdu. Biz bir opt-in düğme de terörizmi destekleyen görüntüler için var mı?
Geri gerçek dünyada, Çocuk İstismarı ve Çevrimiçi Koruma Merkezi (CEOP) küfürlü görüntülerin ciddi kullanıcıları hala peer-to-peer dosya paylaşımı yoluyla bu malzeme elde edeceğini söyledi. Merkezi daha eğitimli subay çevrimiçi sübyancıların tuzağa istiyor. Bu gerçek bir savaş alanı. Halen, (bağımlıları açık web üzerinde arama olmadan malzemeyi paylaşmak için izin peer-to-peer ağlar üzerinde çocuk istismarı malzeme bağlantıları, belirlenmesi ve fişliyor ile görevli) Internet Watch Foundation sadece beş personel bulunmaktadır.
Gerekli döken bir internet bağlantısı ihtiyacı neden açıklamak için erkeklerin bir lejyon için yapmak yerine, Hükümet gerçek suçluların izini böyle tanıyı ve IWF gibi birimler halinde daha fazla para koyarak düşünebilirsiniz.
Bu hamle, öncelikle nasıl internet eserlerini anlamıyorum insanları kamaştırmaya amaçlanan bir manifesto Bulletpoint, hızlı bir başlık, bir oy kapmak gibi hissediyor. Daha yakından bir teknoloji gelişiyor nasıl bakıyor ve biz medyayı nasıl kullandıkları, boşaltıcı bu operasyonların görünüyor. Bu atı cıvatalı sonra kapıyı kapatma bir durum değildir. Bu konuda kapatmaya bir kapı yoktur farkına varmaktır.

Facebok'ta Paylaş

Benzer Yazılar

Etiketler:
avatar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>